Nieuw Zaterdag 30 Mei 40 Shades of Seduction

20.00-2.00 uur

Hierbij kondigen we onze nieuwe party aan: 40 shades of seduction: veel gevraagd onder de jonge mensen onder ons in dé hotspot voor een spannend en erotisch feest! Wij organiseren een exclusief evenement voor stellen en single dames onder de 40 jaar. 

Deze avond is een opwindende mix van ervaren swingers en nieuwsgierige nieuwkomers, allemaal op zoek naar een onvergetelijke ervaring in Swingersclub Oase!

Bij 40 shades of seduction creëren we een sensuele en veilige omgeving waar je vrij kunt zijn om je verlangens te verkennen. 

Of je nu een doorgewinterde swinger bent of voor het eerst de sprong waagt in onze Oase club bieden we de perfecte gelegenheid om nieuwe connecties te maken en je diepste fantasieën te beleven.

Laat je meevoeren in een wereld van passie en avontuur, geniet van prikkelende interacties, opwindende dansen en de mogelijkheid om je grenzen te verleggen. 

Sluit je bij ons aan voor een avond vol plezier, ondeugendheid en onvergetelijke herinneringen.

Bereid je voor om je verbeelding de vrije loop te laten en ontdek de magie van 40 shades of seduction!

parenclub Oase vind u in Ammerzoden op de grens Gelderland en Noord Brabant, Utrecht en Zuid Holland, zeer centraal gelegen en makkelijk bereikbaar. Via snelweg a2 afslag 19 Maasdriel Hedel / Ammerzoden

Voor vragen e.d. mag je natuurlijk ook altijd een App berichtje sturen.

We hopen jullie weer te mogen verwelkomen in Oase!!!

  • Parkeren op winkelcentrum de Haar of op onze parkeerplaats.
  • Ingang zit aan de achterkant van het pand .
  • U kunt reserveren alleen telefonisch. 0630351333

  • Related Posts

    Donderdag 7 Mei korting avond Just Lust Night { Aanrader}

    19.00-00.00 uur. Korting avond just Lust avond

    Elke Donderdag avond is er een speciale Naughty Night Just Lust in club Oase te Ammerzoden

    Mega Korting voor stellen  **donderdag**: **€50** per stel. → **Dames gratis.Heren 80€

    Op onze donderdag zijn
    Dames- Stellen: Heren:Welkom

    Heerlijke Muziek: de beste club hits uit de alle jaren die jou gegarandeerd op de dansvloer houden.

    Laat je verwennen met een Snack buffet, en heerlijke hapjes die jouw energie op peil houden.

    Huiselijke Sfeer: Omringd door vrolijke mensen, creëren we samen een warme en Naughty Just Lust sfeer waarin ontmoetingen en gezelligheid centraal staan.

    Kortom een avond om niet te missen

    Oase Naughty Just Lust party is een echte, ouderwetse gezellige gastvrije avond met de bijbehorende vrije mentaliteit.

    Aanmelden reserveringen voor vragen kunt u ons bellen. 0530351333

    reserveer nu.. dan weet je dat je erbij zit.

    Wij hebben er zin in.. jullie ook !

    Dame- Gratis Stellen: €50 Heren: €80 Alles inclusief drinken, eten en faciliteiten.

    Continue reading
    Vrijdag 8 mei Mega Gangbang Avond

    20.00-01.00 uur {MEGA GANGBANG}

    DE LEUKSE GANGBANG AVOND VAN HET ZUIDEN ALLES DRAAIT OM ACTIE ACTIE

    STELLEN 60 EURO ALLES INCL DAMES GRATIS

    Bereid je voor op de meest besproken avond van het week Tijdens de Mega Gangbang bij Parenclub Oase

    Oase club is een en al huiselijk kleine club maar toch compleet, en voor de prijs hoef je niet meer thuis te blijven.


    Kom binnen in de warme sferen van SwingersOase club het team zorgt voor een warm bad zodat je je snel thuis voelt.

    Laat je zintuigen prikkelen door ons heerlijke buffet, met een selectie van culinaire hoogstandjes die je smaakpapillen zullen verwennen.

      **VRIJDAG **: **€60** per stel.

    RESERVEREN VIA 0630351333

    Alles inclusief Drinken,Eten ,gebruik faciliteiten

    Beste Heren ,dames en stellen, ook op Vrijdagavond gaan de deuren bij ons open voor een Gangbang feestje.

    Prijs All-In (alle drankjes en vele warme en koude gerechten van het buffet.Lekker samen genieten. .

    Er is een warm en koud buffet van 21.00 tot 00.00

    Dame gratis €-,  Stellen €60 – Heren €90 Alles inclusief Drinken,Eten ,gebruik faciliteiten

    Continue reading