Nieuw Zaterdag 30 Mei 40 Shades of Seduction

20.00-2.00 uur

Hierbij kondigen we onze nieuwe party aan: 40 shades of seduction: veel gevraagd onder de jonge mensen onder ons in dé hotspot voor een spannend en erotisch feest! Wij organiseren een exclusief evenement voor stellen en single dames onder de 40 jaar. 

Deze avond is een opwindende mix van ervaren swingers en nieuwsgierige nieuwkomers, allemaal op zoek naar een onvergetelijke ervaring in Swingersclub Oase!

Bij 40 shades of seduction creëren we een sensuele en veilige omgeving waar je vrij kunt zijn om je verlangens te verkennen. 

Of je nu een doorgewinterde swinger bent of voor het eerst de sprong waagt in onze Oase club bieden we de perfecte gelegenheid om nieuwe connecties te maken en je diepste fantasieën te beleven.

Laat je meevoeren in een wereld van passie en avontuur, geniet van prikkelende interacties, opwindende dansen en de mogelijkheid om je grenzen te verleggen. 

Sluit je bij ons aan voor een avond vol plezier, ondeugendheid en onvergetelijke herinneringen.

Bereid je voor om je verbeelding de vrije loop te laten en ontdek de magie van 40 shades of seduction!

parenclub Oase vind u in Ammerzoden op de grens Gelderland en Noord Brabant, Utrecht en Zuid Holland, zeer centraal gelegen en makkelijk bereikbaar. Via snelweg a2 afslag 19 Maasdriel Hedel / Ammerzoden

Voor vragen e.d. mag je natuurlijk ook altijd een App berichtje sturen.

We hopen jullie weer te mogen verwelkomen in Oase!!!

  • Parkeren op winkelcentrum de Haar of op onze parkeerplaats.
  • Ingang zit aan de achterkant van het pand .
  • U kunt reserveren alleen telefonisch. 0630351333

  • Related Posts

    Zaterdag 16 Mei Tropical BBQ party

    Tropical BBQ party

    Zaterdag 20.00-02.00 uur

    Deze Tropical BBQ party is jouw kans om te genieten van een **sexy en erotische ervaring** die je nooit zult vergeten. 

    Vergeet niet te genieten in de binnentuin van ons heerlijke BBQ**

    Geniet van een overvloed aan smakelijke gerechten die je zintuigen prikkelen. En wat is een Tropical feest zonder een verfrissende cocktail?

    Omringd door vrolijke mensen, creëren we samen een warme en huiselijke sfeer waarin vriendschap en gezelligheid centraal staan..

    Het beloofd weer een leuke ouderwetse gezellige BBQ feest te worden.

    Een ontspannende avond maar toch heel ondeugend. Voor beginners, ervaren swingers.Laagdrempelig, gezellig, leuk, intens, informatief en vooral speelplezier is waar deze avond voor staat. 

    Voor beginners, ervaren swingers.Laagdrempelig, gezellig, leuk, intens, informatief en vooral speelplezier is waar deze Zaterdag voor staat.

    Speciale-Tropical BBQ editie waar iedereen iwelkom is

    Single dames €-,40 Stellen €75-, Heren €90

    Continue reading
    Zaterdag 23 mei Blacklovers party

    20.00-02.00 uur

    Stel je voor: een intieme avond vol passie, verleiding en onvergetelijke ontmoetingen…

    Bij **SwingersOase** verwelkomen we dames en stellen voor een betoverende ervaring met onze **charmante donkere heren**.

    Onze maandelijkse favoriete party, voor paren single dames met onze geliefde blackboys, die jullie verwennen.

    Iedere maand verwelkomen vriendelijke, verleidelijke en vooral donkere mannen.

    Het is een avond voor Ervaren swingers, maar ook een avond voor Nieuwkomers is er veel te zien en te beleven

    Wil je leuk op stap en zoek je het in de wat spannende sensual sfeer , dan ben je bij ons aan het juiste adres.

    Een mooie kleine dansvloer waar je heerlijk kan dansen op de ritme van geweldig opzwepende muziek

    Bij ons is het allemaal mogelijk:Geniet van het warme Bubbelbad of maak gebruik van diverse kamers

    SINGLE HEREN ZIJN WELKOM VERPLICHT RESERVEREN VIA 0630351333

    Stellen: €75 -Heren: €90 Dame€ 40- Alles inclusief Drinken,Eten ,gebruik faciliteiten

    Continue reading