Hoi, wij komen af en toe in Oase.
Wie we graag willen ontmoeten is een stel waar de dame lekker vol is en bi....
Komen die daar ook?
Groetjes en xxx
ย
2927 berichten.
Ik wil vanmiddag/avond lekker genieten. Zijn er ook gezellige dames/stellen aanwezig ?
Hallo allemaal
Wij, stel v46/m49, willen woensdag 4 augustus komen. Zijn er meer stellen die komen?
Zaterdag kom ik naar oase ik ben een sportieve man en ben bi sexueel, zijn er deze avond nog meer bi heren aanwezig? Tot zaterdag en zie uit naar de lieve dames en heren๐๐ฅฐ
Hoi allemaal as zaterdag ben ik voor het eerst in deze club aanwezig. Ik hoop dat er veel geile mensen zijn en misschien is er iemand die mij een rondleiding wil geven. Ik ben een leuke vent en sportief gebouwd. Ik ben heel benieuwd naar zaterdagavond.
Ben van plan om Zaterdag 31 juli eens binnen te wippen Mss kom ik 'leuke Travo' tegen ๐
Morgen willen wij voor het eerst sinds lange tijd weer een bezoek brengen aan de oase. Ik, Christine, hoop er een leuke middag/avond te hebben. Wie zien we daar?
Hallo Tv Dames, Ik kan niet meer wachten. Zijn er Tv die zin hebben om zaterdag flink er tegen aan te gaan? ben groot geschapen Ik hoor het graag.
Hoi dame p hoe ga ik je herkenen vanavond
Hoi allemaal, Ik kan niet wachten tot zaterdag T girl avond. Ik hoop weer op een gezellige, spannende en vooral ondeugende avond met mannen. xxx Tv Ellen.
Wat was het weer een gezellige zondag zeer leuke mensen ontmoet.
Voor ons was het gewoon weer thuis te komen bij jullie. Bedankt Oase team
Hallo mooie tgirls wil mijn persoon delen lekker kletsen voelen swingen mmm ๐๐๐๐๐, stuur me een persoonlijk berichtje schat, heb zin in jouโค๐, geile kus.. oja schat kijk maar na mijn profiel heb lekkers..
Hallo is me eerst keer graag wil ik weten dat er nog plek zo wel dan kom ik straks wel
Ik kom vanavond weer eens naar mijn clubje voor de milfavond. Hoop op veel vrouwen en hoop plezier. Tot straks!!!
Gisteren voor de tweede keer hetzelfde leuke stel ontmoet. Door omstandigheden gingen wij helaas eerder weg. Graag komen wij in contact zodat we evt in Oase af kunnen spreken. Kwamen jullie al bij binnenkomst weer tegen. En toen wij gingen. Onze naam is genotskoppel. En we hebben jullie verteld waar jullie ons kunnen vinden. Groetjes D en J