Leuk stel (V 50+, M cuckold) zoekt ontmoeting op vrijdag / oral & GH playBericht:Hallo allemaal! Wij zijn een open-minded stel. Zij is een volle, sensuele vrouw van 50+ met prachtige vormen (BBW), die absoluut dol is op orale seks (geven en ontvangen). Hij is een trotse cuckold die er intens van geniet om te kijken hoe zijn vrouw geniet.Aanstaande vrijdag zijn we in Oasis te vinden! Welke leuke man of welk stel heeft zin om aanstaande vrijdag eerst gezellig een drankje met ons te doen bij de bar? Tot snel in Oasis!
ย
2884 berichten.
Hallo, wie komen er allemaal vanavond, zou mijn eerste keer zijn en graag door leuke dame rondgeleid worden
De letter "F" in MILF; daar kom ik deze donderdag voor. Opwarmen in de jacuzzi en dan een minigangbang bij de douches om daarna het feest voort te zetten op het grote bed of in de lounge. Kortom: een avond vol seks.
Ik ben er vanaf een uur of 8; "kom" jij ook?๐
Hoi Liefhebber(s), Wie gaan we zaterdag op de back to the 90โs tegen komen in Oase. Zijn benieuwd wie er ook gaan. Lekker bubbelen Dansen en wie weet meer
Komen er vanavond wat rijpere dames bij de Gangbang? Deze donkere man die altijd respectvol is naar dames valt op wat rijpere types en vindt het fijn om ze flink te verwennen met zijn gereedschap.
Hallo kanjers,
Ik zou morgen komen maar helaas is er plotseling iets tussen gekomen waardoor ik niet kan komen.
Hoop dit snel weer in te halen.
Tot snel ๐โ๏ธ๐
ARE you ready for this weekend!!
Zaterdagavond om 20.00 onze Back To the 90,s party!!!! THE party for stellen dames en heren Heerlijke dans muziek,genieten van heerlijke cocktails lekker eten genieten in onze tuin dus trek je mooiste sexy outfit maar aan ? een gezellige drukke avond, dus reserveren zeker gewenst...
echt een aanrader voor stellen ,dames en heren jullie kunnen het weekend heerlijk beginnen op onze back to the 90,s night spanning en avontuur..all-inclusive concept waar je van top tot ... heerlijk van kan genieten @ Oase!!! See you xoxo kuipje
Ps de blacklover party is deze maand op 29 Aug zet hem vast in jouw agenda๐
PS VERGEET NIET TE RESERVEREN via 0630351333
Oase Oase Elke keer voelt het weer als thuiskomen.๐Wat ga ik weer lekker genieten van een heerlijke GB avond vol gezelligheid, spanning en geile momenten. Nu alweer uitkijken naar straks ๐Hoop op heerlijke mannen๐๐๐๐๐ท๐บ
Morgen wil ik eens komen kijken op de gangbang avond, gaan er leuke dames of stellen die ik daar ga zien? Ik ben zelf 32 jarige man. Tot morgen!
Hoi allemaal, zat eraan te denken om aankomende woensdag naar Swingersoase te komen. Het wordt voor mij de eerste keer en ben benieuwd wat ik kan verwachten tijdens de gangbang. Ben benieuwd naar de sfeer en de stellen en dames natuurlijk. Welke dames zijn aanwezig?
Ik ben ook zo van de partij wellicht komen we elkaar tegen!
Ik ben lichtgetint donker haar en tattoo sleeve op rechterarm
Gaan er vandaag nog stellen naar oase?
Wij zijn een leuk stel van 53 en 56 jaar.
Profiel op SDC is wiba
Is er op donderdag ook altijd gezellig? Benieuwd wie me begeleid aankomende donderdag๐๐๐
Gaan er vanavond nog stellen dames naar de bi-avond? Wij zijn een leuk stel van 53 en 56 jaar.
Profiel op SDC
Beste team Oase en lieverdjes.
We zijn een maand geleden op de Bi rotic avond geweest voor het eerst in de club geweest. Dankzij de zalige geile sfeer hebben we ons lekker vermaakt ๐ฅฐ .
Wat een fantastisch warm en sympathiek team. We voelden ons direct thuis en we hebben al snel nieuwe vrienden kunnen maken!
Bedankt iedereen! Zaterdag was voor ons een topper!
We komen zeker op de Bi avond terug ๐